رئیس سازمان آتش نشانی اهواز از مهار آتش سوزی مخزن روغن پس از ۴ ساعت تلاش، در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، آتش پاد علی تراب پور در گفتگو با خبرنگار ایلنا، افزود: وزش باد کار اطفاء حریق را با مشکل روبرو کرده بود ولی با تلاش آتش نشانان این سازمان، پس از چهار ساعت این آتش سوزی مهار گردید.

تراب پور ادامه داد: علت وقوع حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی بوده و نتیجه ی آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است که محموله های روغن موتور و گازوئیل در این انبار نگهداری می شد که به دلایل نامعلومی عصر امروز جمعه چهارم آبان ماه دچار آتش سوزی گسترده شده بود که دود ناشی از آن، بخش عمده ای از آسمان اهواز را در بر گرفته بود.

تا کنون هیچگونه خبری مبنی بر خسارت انسانی این آتش سوزی اعلام نگردیده است.

 

  بیشتر بخوانید

آتش سوزی انبار روغن اهواز یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشت

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: حادثه آتش سوزی سوله محل نگهداری غیر مجاز روغن موتور در اهواز یک کشته و ۲ مصدوم برجای گذاشته است.

علیرضا عالیپور شامگاه جمعه در گفت و گو با ایرنا ادامه داد: در همان دقایق اولیه حادثه ۲ مصدوم با درجه سوختگی های ۶۰ و ۹۰ درصد توسط حاضران در محل از داخل سوله مشتعل خارج و به بیمارستان منتقل شدند.
وی تصریح کرد: به دلیل حجم بالای سوختگی امکان ورود آتش نشانان به درون سوله وجود نداشت اما سرانجام پس از چهار ساعت این آتش اطفا شد.
عالیپور گفت: پس از پایان عملیات اطفا در ساعت ۲۰ جمعه یک جنازه کاملا سوخته در کنار تانکر حمل سوخت یافت شد که بنابر حدس و گمان های صاحب سوله جسد مربوط به راننده تانکر است.
در ساعت ۱۶ عصر روز جمعه یک انبار غیر مجاز گازوییل و روغن سوخته در منطقه سه راه خرمشهر اهواز آتش گرفت که این حادثه پس از چهار ساعت تلاش ماموران آتش نشانی دقایقی پیش اطفا شد.
بررسی های اولیه نشان می دهد نگهداری غیرمجاز گازوییل و روغن های سوخته عامل آتش سوزی انبار روغن اهواز بوده است.