سیزدهم آبانماه تکرار همبستگی و اتحاد ملت ایران

به گزارش صومای نیوز امروز اهالی ،مسئولان و دانش آموزان منطقه صفر مرزی صومای برادوست با شرکت در راهپیمایی سیزدهم آبانماه روز بزرگداشت مقام دانش آموز همبستگی خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمانهای امام اعلام داشتند .

در این راهپیمایی بخشدار منطقه صومای برادوست در گفتگو با خبرنگار صومای نیوز گفتند :شرکت در راهپیمایی نقطه عطف اعلام همبستگی و اتحاد ملت ایران می باشد و حضور پرشور ملت در راهپیمایی نشانه اتحاد ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و هم چنین تجدید میثاق ملت با آرمانهای امام راحل می باشد .

در راهپیمایی روز سیزدهم آبانماه همانند سایر شهر ها و روستاهای کشور اهالی مرزنشین صومای برادوست با طی کردن مسافتی که قبلا برای برگزاری مراسم در نظر گرفته شده بود با مشتهای گره کرده و با سردادن شعار حق علیه باطل حکومتهای ظالم و استبدادی جهان ازجمله آمریکا ،اسرائیل ،انگلیس و عربستان را محکوم کردند .

طی مسافت راهپیمایی دانش آموزان شرکت کننده در راهپیمایی در گفتگو به خبرنگار صومای نیوز همگی سخن از اتحاد ،همبستگی ،همدلی گفتند و افزودند در زمان نیاز همه گوش به فرمان مقام معظم ولایت وآماده حضور در برابر دشمنان هستیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش صومای برادوست، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان که روز استکبار ستیزی نامگذاری شده است همزمان با سراسر کشور در منطقه صومای برادوست و در شهر مرزی سرو آغاز شد.

این راهپیمایی در ارومیه از ساعت ۱۰ صبح با حضور آقایان و بانوان برگزار شد.

امروز ابتدا در ابتدای پارک سیران تجمع کرده و از ساعت ۱۰ با طی مسیر خیابان امام خمینی (ره) به سمت شهرداری سرو راهپیمایی کرده و با سردادن شعارهای انقلابی و ضد استکباری از جمله مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از کشورهای استعمارگر در معرض نمایش قرار دادند.

صیاد نژاداحمد ریاست اداره آموزش و پرورش صومای برادوست در این مراسم با اشاره به آغاز تحریم های جدید در ۱۳ آبان گفت: اعمال تحریم ها در ۱۳ آبان با هدف مردم هراسی محکوم به شکست است و هیچ خللی در عزم و اراده ملت وارد نمی کند.

نژاداحمد در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان منطقه صومای برادوست که با حضور جمعیت عظیمی از فرهنگیان، دانش آموزان ، دانشجویان و بازاریان برگزار شد، اظهار داشت: امسال به دلایلی آمریکا ۱۳ آبان را مورد هدف قرار داده و اعلام کرد تحریم هارا به ایران باز میگرداند تا مردم را تحریک به آمریکا هراسی کند.

وی گفت: آمریکا امروز با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته چرا که اقتصاد و فرهنگ آنان درحال فروپاشی بوده و مردم غیور و همیشه در صحنه بدانند که امام فرموده اند بگویید مرگ بر آمریکا تا خدا برای آمریکا مرگ بیاورد و امروز شاهد هستیم که خداوند به صورت تدریجی برای آمریکا مرگ را می آفریند.