به گزارش صومای نیوز مراسم بزرگداشت یادواره شهدای منطقه صومای برادوست به میزبانی حوزه ۳۰بسیج هشتیان در مسجد روستای قونی برگزار گردید .
این مراسم باحضور پرشور مسئولین ادارات و سازمانهای منطقه و شهرستانی ،روحانیون ،اعضای شوراهای اسلامی ،دهیاران و بسیجیان و خانوادهای شهدا برگزار گردید .
در مراسم سخنرانان هرکدام به نوبه خود ضمن بزرگداشت مقام والا ی شهدا را گرامی دهشتند و بر وحدت بیشتر تاکید داشتند .
طی سخنرانی نماینده ولایت فقیه سچاه شهدا استان در این مراسم ایشان اشاره ای به جنگ های اوایل انقلاب و توطئه های غربیها علی الخصوص آمریکا داشتند و گفتند در جنگ تحمیلی با رژیم بعث زمان بمباران شهرهای مرزی علی الخصوص بمباران شیمیایی حلبچه تمام دنیا چشمان خود را بر اقدام صدام و رژیم عراق بستند و حتی سعی داشتند این جنایتها را از دید جهان مخفی نگه دارند .
سرایی نماینده ولایت فقیه درادامه سخنرانی خود گفتند که غربی ها حتی به طبع کور دلیهای خود از اقدامات اخیر برخی که موجب خسارات به اموال عمومی و بیت المال بود حمایت کردند و حتی این حمایتها به جای رسیده بود که سیاستمداران آمریکایی به اغتشاشگران درخواست ارسال تصاویر کردند .یعنی اینکه غربی ها به جای رسیده اند که از کوچکترین ناامنی در میان مردم ما کوتاهی نمی کنند .
در آخر مراسم نماینده ولایت فقیه اشاره ای به محاسبات غربی ها در نا امن جلوه دادن و یا نا امن کردن منطقه داشتند و افزودند آمریکاییها هر با با محاسبه ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی با سکست مواجه شدند و هیچ گاه نتوانستند آنگونه که باید از این نقشه ها بهر برداری کنند .

/انتهای پیام