شهردار منطقه ۳ شهر ارومیه انجام عملیات ساخت کانال، جدول گذاری و آسفالت معابر خاکی را از اولویت های منطقه طی سال جاری عنوان کرد.

0
32

شهردار منطقه ۳ شهر ارومیه:
۲۶۰۰۰متر مربع از معابر خاکی در۶ ماهه سال جاری آسفالت شدند/ آسفالت معابر، بیشترین دغدغه شهروندان ساکن در منطقه
شهردار منطقه ۳ شهر ارومیه انجام عملیات ساخت کانال، جدول گذاری و آسفالت معابر خاکی را از اولویت های منطقه طی سال جاری عنوان کرد.

به گزارش صومای نیوز   جواد حقیقی در گفت و گو با خبرنگار بخش شهری صومای صومای  آسفالت معابر خاکی و مرمت آسفالت را یکی از رویکردهای شهرداری منطقه در سال جاری دانست و بیان کرد: شهرداری سطح منطقه برای رفاه حال شهروندان، نهضت آسفالت معابر را از ابتدای سال جاری آغاز کرده است.
وی با اشاره به آسفالت ۲۶۰۰۰متر مربع از معابر خاکی سطح منطقه، اظهار کرد: ۲۶۰۰۰متر مربع از معابر خاکی از جمله در منشعبات شهرک والدین شاهد، محوطه مساکن مهر طرزیلو و کوچه نو سازی تمایل آسفالت شده است .
حقیقی با بیان این که از ابتدای سال جاری ، ۲۰۶۵۰ از معابر لگه گیری و مرمت شده است، گفت: طی این مدت در ۴۰۰۰ متر مربع از معابر شن ریزی و ۹۶۷۰۰ مترمربع مربع آسفالت رویه انجام شده است .
وی با بیان این که عملیات مرمت و آسفالت معابر در سطح منطقه تداوم دارد، عنوان کرد: عملیات آسفالت معابر خاکی با هدف زیبا سازی چهره شهری و روان سازی تردد وسایل نقلیه و ایجاد رفاه و آسایش شهروندی تا آغاز بارش ها تداوم دارد .
حقیقی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، در ادامه گفتگو افزود: کارکنان و نیروهای تلاشگر منطقه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای اجرای پروژه های عمرانی در سطح منطقه تلاش می کنند .
وی بیشترین دغدغه شهروندان ساکن در منطقه سه شهری را انجام پروژه های عمرانی به ویژه آسفالت عنوان کرد و گفت: امید است با انجام پروژه های عمرانی به ویژه آسفالت در سطح منطقه رضایت شهروندان را رقم بزنیم.